Haber

Bakan Kurum Turgut Reis Mahallesi’ne Millet Bahçesini Getiriyor

Bakan Kurum: “Turgut Reis Mahallemize mesire alanı, millet bahçesi kazandırıyoruz”

İSTANBUL – Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Sultanbeyli ve Sancaktepe’de düzenlediği programların ardından Çekmeköy’de futbolcularla konsol oyunu oynadı. Bakan Kurum, “Turgut Reis mahallemize mesire yeri, millet bahçesi kazandırıyoruz” dedi.

“Turgut Reis mahallemize mesire yeri, millet bahçesi kazandırıyoruz”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Sultanbeyli ve Sancaktepe’de vatandaşlarla bir araya geldi.

Sultanbeyli’de vatandaşlara seslenen Bakan Kurum, “Sultanbeyli Belediye başkanına çok teşekkür ediyorum. Teşkilatımızla birlikte gece gündüz Sultanbeyli’miz için çalışıyorlar. Oldu, gittik tapu sorununu çözdük. Tapu işleri vardı. tapu sorunlarını çözdük.Vatandaşlarımız imar planı için temel istedi biz gittik imar planını yaptık.Ve bundan sonra Sultanbeyli’mizi depreme dayanıklı hale getireceğiz, depreme karşı daha güçlü hale getireceğiz, ve hep birlikte daha güzel hale getireceğiz.Daha önce olduğu gibi gece gündüz demeden çalışarak bir Sultanbeyli için,daha yeşil bir Sultanbeyli için mücadeleye devam edeceğiz.Evet burada sözümüz var biliyorsunuz.Mekreasyon alanı kazandırıyoruz. , millet bahçesi Turgut Reis mahallemize.Evet seçimimize bir günümüz kaldı.Yarın Süre akşam bitiyor.Ertesi gün sandığa gideceğiz.Herkes oyuna sahip çıkacak.İlgileneceğiz. komşusunun, mahallesinin, sandığının. Sandığa gidemeyenler varsa, memleketindeyse teşkilatımız, belediyemiz getirecek. İmkan olmazsa ilçe başkanlığımıza başvuracağız ve hep birlikte akşama kadar sandıkları boş bırakmayacağız. Ve inşallah fethin 570. yılında Sultan Fatih’in torunları olarak hep birlikte Türk Yüzyılını kutlayacağız.”

Bakan Kurum karşılaşmayı 3-2 kazandı.

Bakan Kurum daha sonra Çekmeköy Doğa Park’ta İbrahim Yattara, Cenk Tosun, Kerem Aktürkoğlu ve Necip Uysal ile oyun konsolu maçı oynadı. Kerem Aktürkoğlu ve Bakan Kurum, İbrahim Yattara ve Necip Uysala’ya karşı kıyasıya yarıştı. Vatandaşlar karşılaşmayı büyük bir heyecanla izledi. İlk yarı 2-1 sona ererken, ikinci yarıda Cenk Tosun’un yerine Necip Uysal oyuna girdi. Bakan Kurum’un grubu karşılaşmayı 3-2’lik skorla kazandı. Karşılaşmanın ardından Bakan Kurum ve oyuncular hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu